Toren Sint-Jan 9 maanden dicht

Sinds maandag 19 oktober is de toren van de Sint-Jan voor zeker 9 maanden gesloten. Gedurende deze periode worden er onderhoudswerkzaamheden en een gedeeltelijke restauratie van het bovenste deel van de toren uitgevoerd. Ook zal de tentoonstellingszolder opnieuw worden ingedeeld.

 

Gedurende de eerste maanden zal men bezig zijn met het bouwen van de steiger. Deze tijd is nodig omdat de steiger op hoogte aan de toren komt te hangen. Daarna beginnen de werkzaamheden aan de toren. De planning is dat de toren in juli 2021 weer uit de steigers komt.

Dan ook zal de Kring Vrienden van ’s-Hertogenbosch weer beginnen met de succesvolle rondleidingen in de toren. Deze zijn dan ook weer te boeken via deze site, www.dagjedenbosch.com

  

Volg het project via De Bouwapp
Het project van de restauratie is te volgen vis ‘De Bouwapp’. Installeer de app op uw smartphone (
PlaystoreApp Store). Voeg het project ‘Restauratie en onderhoud toren Sint-Jan’ toe aan uw favorieten. De app opent daarna automatisch bij het project.