Open Monumentendag 2020 gaat virtueel

Bezoek onze verborgen plekken en loop virtueel door onze historie gebouwen.

Het comité van Open Monumentendag van ’s-Hertogenbosch, Sint-Michielsgestel en Vught biedt dit jaar een bijzonder alternatief voor Open Monumentendag. Via de virtuele weg kun je nu doordringen tot plekken in ’s-Hertogenbosch, Sint-Michielsgestel en Vught waar je normaal nooit kunt of mag komen.

Ontdek het verborgen erfgoed  van ‘s-Hertogenbosch, Sint-Michielsgestel en Vught door middel van 360 graden opnames met bijzondere video’s met mooie verhalen en dronebeelden van onze monumenten en de Linie 1629.

De bijzondere opnames zijn vanaf vrijdag 11 september te vinden op www.monumentendagonline.nl en de site van erfgoed ’s-Hertogenbosch: https://www.erfgoedshertogenbosch.nl/activiteiten/open-monumentendag-2020